İnsan Kaynakları

Felece'de kendi hikayeni yazmak ister misin ?

  • Felece olarak SAP ve Non-SAP çözümleri ile amacımız müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Bu doğrultuda, çalışan memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, kariyer gelişimlerini ve bireysel gelişimlerini desteklemek, çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  • Amacımız yeni yetenekleri aramıza katmak, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmak, çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamak, Felece’nin, başarısının ve gelişiminin sürekliliği ile daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır.
  • Bu başarıyı garantilemek için müşterilerle ve ortaklarla dış ilişkilerini doğru yönlendirmeyi ve çalışanlarla açık bir iletişim kurmayı hedefliyoruz.
  • Kurumsal değerlerimiz olan müşteri memnuniyeti, açık iletişim, dinamik bir takım olmak, kendini geliştirmek ve alanında uzmanlar yetiştirmek; İnsan Kaynakları yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır.
İnsan Kaynakları

Yeni Mezunlar İçin...

Felece olarak genç yetenekler ile çalışmaya önem veriyoruz. Stajın sonrasında seninle iletişim halinde kalmak ve kariyerine ilk adımlarını atarken seni desteklemek istiyoruz. Eğer geleceğin için mükemmel bir başlangıç istiyorsan sen de ekibimize katıl.

Felece'de kariyerinizi şekillendirmek ve yenilikçi projelere katılmak için çeşitli fırsatlar bulabilirsiniz.

Runner Club Nedir ?

Felece yetiştirme programına adını verir. Felece’de staj yapma ve yarı zamanlı çalışma programı olan Runner Club ile üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun ya da 3. ve 4. sınıf öğrencilerine kapılarımızı açıyoruz. Eğitim sonunda junior seviyede danışmanlar yetiştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Profesyoneller için

Alanında önemli bir tecrübeye sahip ve kendisini geliştirme isteğini sürekli olarak taşıyan potansiyel sahibi adayları kurumumuza kazandırmayı önemsiyoruz. Onların kendilerini daha da ileri taşıyabilmeleri için olanaklar sunuyoruz.

Size uygun kariyer olanakları için Linkedin sayfamızı takip edebilirsiniz

Gelişim Yolculuğu

Felece oryantasyon programı yol boyunca bize rehberlik edecek tüm bilgileri samimi bir karşılama ile sunuyor. Yol ışığınız yanınızda.

İÇ EĞİTMENLİK süreci sayesinde güçlü ve yetkin olduğumuz konularda iç eğitmen olma fırsatı sunarak daha da derinleşmemizi sağlayacak fırsat kapılarını açıyor.

Felece Academy ile çalışanlarımız için uzmanlık eğitimleri, liderlik özelliklerimizi güçlendiren liderlik akademisi ve bir çok farklı konuda online eğitimleri düzenliyoruz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yönetimi İle Amacımız


  • En iyi adayları kuruma kazandırmak
  • Kurumun etkin ve verimli işleyişini temin etmek üzere stratejik hedefler paralelinde organizasyon yapısını kurgulamak ve devamlılığını sağlamak
  • Hedef ve stratejiler paralelinde insan kaynağına etkin yatırım yapmak
  • Etkin bir kariyer planlaması yapmak
  • Şeffaf performans yönetimini sağlamak
  • Çalışan bağlılığına yönelik iyileştirmeler gerçekleştirmek

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Çeşitlilik ve kapsayıcılık yaklaşımımız doğrultusunda çalışanlarımızın ırkı, cinsiyeti, rengi, milliyeti veya milli kökeni, dini, yaşı, bedensel durumu medeni hali, cinsel yönetimi veya toplumsal cinsiyet kimliği, siyasi görüşü ne olursa olsun yalnızca profesyonel kabiliyetlerine, yetkinliklerine ve niteliklerine önem veririz.

Felece’de çalışanlarımızın çeşitliliğine özen gösteriyoruz çünkü kapsayıcı bir iş yerinin çalışanlarımızın kendini geliştirmesine ve bu sayede işimizin gelişmesine olanak sağladığına inanıyoruz.

Bu kapsamda, tüm ofislerimizde iş birliğine açık ve kapsayıcılığın hakim olduğu bir iş yeri kültürü oluşturmaya odaklanıyoruz

Bizim için öncelik yetkinlik

Hangi milliyetten, cinsiyetten, inançtan, yaştan olduğunla ilgilenmiyoruz. Engellilik durumuna ya da medeni haline bakmıyoruz. İşe alım, performans, kariyer konularında yetkinliğe bakıyoruz.

Toplumsal cinsiyet eşitliliğini sağlıyoruz

Görüşmelerimizde kadın aday ve çalışanlara evlilik ya da çocuk planları olup olmadığını sormuyoruz. Medeni hal, çocuk sahibi olup olmama gibi faktörlerin işe alım ve kariyer kararlarımızı etkilemesine izin vermiyoruz.

Şirket çalışanlarımızın %37’si kadın olup Yönetim kadrosunda bu oran %58’dir.

İnsan Kaynakları

Çalışan Hikayesi

Please contact us.


Fill in the form below. We will inform you about the subject as soon as possible.

(*) : Zorunlu alanlar.

Felece Web Portal

This site programmed and designed by
Mustafa Emre Tekinsoy

with Burak Yağmur