21 April 2021

SARTEKS SAP S/4HANA PROJESİ İLE BAŞARILARINI TAÇLANDIRIYOR

images

Tekstil sektörüne kazandırdığı vizyon ve 25 yıllık tecrübesi ile ulusal ve uluslararası tüm pazarlarda kumaş, boya ve baskı hizmetleri sunan Sarteks; sektöründe taşıdığı yenilikçi ruhu teknoloji bazlı iş hedefleri alanında da sürdürmek amacıyla 2021 Nisan ayı itibarı ile Felece iş birliğindeki SAP S/4HANA Projesine ilk adımını attı.

7 April 2021

İGSAŞ Geleceğini Felece Ortaklığındaki SAP S/4HANA Dijital Dönüşüm Projesi İle İnşa Ediyor!

images

Türk tarımına ve sanayisine güç katan en büyük kurumlardan birisi olan İGSAŞ (İstanbul Gübre Sanayii A.Ş.), mevcutta bulunan 700’den fazla çalışanı ve 4 adet yüksek teknolojili üretim tesisi ile her yıl Türk çiftçisinin ve sanayisinin ihtiyaç duyduğu birçok ürünü üreterek geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor. Her geçen gün daha çok hızlanan, daha çok dijitalleşen bu dünyada yine aynı güçle devam edebilmek için, İGSAŞ, en büyük yatırımlarından bir tanesine 2021 Mart ayında Felece ile adım attı.

26 March 2021

Felece Genel Müdürü Oğuz Kaya'nın BThaber Röportajı

images

Felece Genel Müdürü Oğuz Kaya, BThaber’e son dönemde hızla değişen iş düzeni ve işletmelerin bu düzende nasıl hayatta kalabileceği ile ilgili bir röportaj verdi. Her geçen gün daha fazla işletmeye artı değer katan Felece’nin, Anadolu coğrafyasına yaptığı güçlü yatırımlardan da bahsedilen keyifli röportajı bu haberin altında görüntüleyebilirsiniz.

10 March 2021

Felece Genel Müdürü Oğuz Kaya'nın ICT Medıa Dergisi Röportajı

images

Felece Genel Müdürü Oğuz Kaya:“ERP programlarının en büyük katkısı, sunduğu yeniliklerle birçok süreci birbirine entegre hale getirip kaliteyi standartlaştırabilmesidir. ERP sistemi işletmelerin bütünleştirilmiş bilgiye ulaşılması ve kaynakların etkin şekilde kullanılmasına yardımcı olurken az kaynakla, daha çok katma değer yaratmalarını sağlamaktadır.”