images

27 Apr 2021

Yorglass SAP S/4HANA'yı "CAMIN MERKEZİNE" Taşıyor

Endüstriyel Cam İşleme ve Düz Cam Ticareti alanlarındaki 45 yılı aşkın tecrübesi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet veren Yorglass, dünyanın en iyi Kurumsal Kaynak Planlama Teknolojisi SAP S/4HANA ile büyümeye odaklanıyor. Felece’nin uzman danışman kadrosu ile hayata geçireceği SAP S/4HANA projesinde Yorglass, hem esnek bir dijital yapıya sahip olacak, hem de işletme faaliyetlerinde izlenebilirliği, verimliliği ve etkinliği sağlayacak.

Her geçen gün daha fazla dijitalleşen dünyada hızlı ve etkili kararlar alabilmek işletmeler için kritik önem arz ediyor. SAP, bu Dijital Dönüşüm sürecinde varlıklarını sürdürmek isteyen şirketlere “Akıllı İşletmeleri” işaret ediyor.

Yorglass, hızlı ve çözüm odaklılık vizyonunu takiben Felece ile çıktığı SAP S/4HANA projesinin ardından tüm süreçlerini tek bir platformdan yöneterek üretimde iyileştirme ve verimlilik artışı, disipline edilmiş iş süreçleri ve optimum stok yönetimi gibi kazanımlar elde ediyor olacak. Proje ile Yorglass, sürece uygun hazır mobil ekranlar ile El Terminal süreçlerini rahatça yönetebilecek ve daha esnek bir dijital yapıya ulaşacak.

Yorglass, SAP S/4HANA ile Hedefe Daha Hızlı Koşuyor

Yorglass Chief Information Officer’ı Hakan Uçar proje ile ilgili “Verilerden hızlı ve anlamlı sonuçlar çıkararak etkin kararlar almayı ve tüm süreçleri otomatize etmeyi sağlayan SAP S/4HANA ile Yorglass, özellikle üretim tesislerinde daha sistematik ve verimli bir büyüme yakarlarken; dönüşümün kritik başarı faktörlerinden biri olan Değişiklik Yönetimini de Felece’nin sürece olan hakimiyeti ile rahatça absorbe ediyor.” ifadelerini kullandı.